Όλα τα Προϊόντα
-
Περιέκτης BESS
-
Σύστημα ενίσχυσης αποθήκευσης ενέργειας
-
ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
-
Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
-
Σύστημα μετατροπής δύναμης
-
Εφοδιασμός ενέργειας εδάφους αεροσκαφών
-
μίνι UPS
-
Μίνι UPS 12V
-
μίνι UPS για το δρομολογητή wifi
-
μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
Έξυπνο ΜΙΝΙ UPS
-
Ηλεκτρική τροφοδοσία UPS
-
Εφεδρική ισχύς UPS
-
Διαδίκτυο UPS
-
BMS lifepo4
-
έξυπνο BMS
-
bms 48v
-
Εξισορρόπηση μπαταρίας
-
Αλί Αντόνιο Σότο ΒάσκεζΕξαιρετική προσοχή
λέξεις-κλειδιά [ kontainer bess ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "kontainer bess" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
Συστήματα μετατροπής ισχύος για την ενεργοποίηση της ανταπόκρισης πρωταρχικής συχνότητας 2s Απαιτήσεις PJM
| ονομαστική ισχύς | 250 kW |
|---|---|
| Μέγιστη ΣΥΝΕΧΗΣ τάση | 1000V |
| Μέγιστο ΣΥΝΕΧΕΣ ρεύμα | 567Α |
| THDi (κατηγορία ισχύος) | < 3% |
Σύστημα μετατροπής ισχύος με THDi 3% και ρυθμιζόμενο φάσμα συντελεστή ισχύος -1-1 Ess
| ονομαστική ισχύς | 250 kW |
|---|---|
| Μέγιστη ΣΥΝΕΧΗΣ τάση | 1000V |
| Μέγιστο ΣΥΝΕΧΕΣ ρεύμα | 567Α |
| THDi (κατηγορία ισχύος) | < 3% |
ESS PCS-1725H Σύστημα μετατροπής ισχύος Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας
| Κατηγορία ισχύος | 1725 kW |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα | 1897 kVA |
| Μέγιστη ΣΥΝΕΧΗΣ τάση | 1500V |
| Μέγιστο ΣΥΝΕΧΕΣ ρεύμα | 1936Α |
6000kg Αποθήκευση ενέργειας Διάμετροι μπαταρίας L * W * H 3530 * 1750 * 2030mm Δυνατή απόδοση
| Compound Efficiency | >90% |
|---|---|
| Operating Temperature | -30℃~60℃ |
| Rated Current | 261A |
| Περιοχή ονομαστικής τάσης | 380±15% |
Τριφογενής τετρασύρματη σύνδεση Γη Στατική μεταβλητή παροχή ενέργειας με ονομαστική συχνότητα 50Hz±5% και μέγιστο φορτίο 6000kg
| Power Factor | >0.96 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Γήινη στατική μεταβλητή τροφοδοσία με έξυπνη μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας EEMS |
| Weight | 6000kg |
| Product Category | Ground static variable power supply |
Αρχιτεκτονική γείωσης ακρίβειας Μη διακοπτόμενη παροχή ενέργειας με διαστάσεις 3530*1750*2030mm
| Βάρος | 6000 κιλά |
|---|---|
| Dimensions (L * W * H) | 3530*1750*2030mm |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 261Α |
| Power Factor | >0.96 |
Διάμετροι L * W * H 3530*1750*2030mm Διάταξη τάσης 115/220VAC IP54 Γη στατική μεταβλητή παροχή ρεύματος
| Dimensions (L * W * H) | 3530*1750*2030mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~60℃ |
| Rated Frequency Range | 50Hz±5% |
| Product Name | Ground Static Variable Power Supply With Intelligent EEMS Energy Storage Battery |
Δυναμικότητα Γήινη στατική μεταβλητή παροχή ενέργειας για 6000kg και 50Hz±5% εύρος ονομαστικής συχνότητας
| Κατηγορία ισχύος | 90KVA |
|---|---|
| Compound Efficiency | >90% |
| Rated Voltage | 115/220VAC |
| Weight | 6000kg |


